Klub Přátel Železniční Dopravy Ostrava o.s.
letak krouzku verze 2.jpg
KROUŽEK ŽELEZNIČNÍ DOPRAVY
Kroužek by měl oslovit především zájemce o železnici, a to jak skutečnou, tak modelovou. Vlastní činnost kroužku se bude odvíjet od věkového složení členů. Členové by se měli seznámit s tím, jak provoz na železnici vypadal v minulosti a jak naopak vypadá v současnosti - prostředkem k seznámení s touto problematikou bude jak audiovizuální projekce, tak případná exkurze přímo v provozu. Součástí klubové činnosti by mělo být i budování mode(u)lového kolejiště v modelovém měřítku H0 a TT, při němž si děti prohloubí nejen manuální zručnost, ale také si osvojí základní technické znalosti a dovednosti.
Dle zájmu lze uspořádat i víkendové akce (a to nejen pro členy, ale i pro jejich rodinu a známé) mimo budovu SVČ (Střediska volného času), a to např. různé poznávací výlety . O tom však budou členové (rodiče) předem informováni.
Předpokladem úspěšného fungování kroužku je zastoupení dětí dvou věkových kategorií, a to jak dětí mladšího školního věku (7-12let), tak dětí starších (12 a více let).
Kroužek by měl probíhat jednou týdně a to ve středu , půlroční zápisné by mělo činit 550,-Kč . Časová organizace kroužku bude probíhat od 16.00 do 18.00 (ale může dojít k časovým posunům dle činnosti).
V případě jakýchkoliv dotazů, nejasností, nebo doplňujících informací o kroužku, kontaktujte, prosím,
p. Davida Habáně na telefon 774 136 059, nebo e-mail: kpzd@seznam.cz
IMG_0875.JPG
IMG_0734.JPG
IMG_0751.JPG
IMG_0833.JPG
24.03.2014 11:50:15
KPZD
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one